Organizacja szkoleń w Warszawie – restauracja Figaro Park

Zapraszamy do nas gości na konferencje biznesowe, szkolenia firmowe, a także imprezy integracyjne. Prowadzenie dyskusji, negocjowanie czy przyswajanie wiedzy przebiegnie znacznie lepiej w przyjemnym, naturalnym otoczeniu. Dlatego organizacja szkoleń w Warszawie to jedna z propozycji naszego lokalu. Figaro zapewni jej kompleksową obsługę w najbardziej urokliwym zakątku Warszawy. Miłośnicy natury poczują się tu jak ryba w wodzie. Nasza restauracja jest bowiem otoczona przepięknym parkiem im. I. Paderewskiego, którego widok można podziwiać z tarasu. Dysponujemy także patio z altankami oraz bogactwem przepięknej zieleni i kwiatów. Zachęcamy naszych gości do spaceru po okolicy.

Tenis i inne atrakcje

W ofercie Figaro znajdują się korty tenisowe. Tenis staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportową w środowisku biznesowym w Polsce. Kompleks kortów tenisowych z pewnością ucieszy niejednego gościa oraz zapewni wyjątkową integrację grupową. Bogate, zbierane przez ponad dwadzieścia lat doświadczenie pozwoli nam zorganizować Państwu obsługę imprez o różnym charakterze, takich jak: lunch, przyjęcia biznesowe i dyplomatyczne, bankiet, koktajl a także szkolenia.

restauracja na organizację szkoleń i konferencji

Figaro to również idealna restauracja na imprezy tematyczne, plenerowe i integracyjne. Na potrzeby gości oddajemy dwie sale. Sala główna jest pomieszczeniem o łącznej powierzchni 100 m. Jej atutem jest bezpośrednie wyjście na patio (możliwość zadaszenia namiotem o powierzchni 5×5 m). Sala Private Room z kominkiem to lokal o powierzchni 50 m. W okresie zimowym ogień w kominku tworzy ciepłą atmosferę podczas spotkań firmowych. Longue bar z kominkiem o powierzchni 60 m ma w bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na morze zieleni.

restauracja na organizację szkoleń i konferencji

W cenę każdej z sal wchodzi:

  • wi-fi
  • projektor
  • ekran
  • flipchart
  • telewizor plazmowy – sala główna

restauracja na organizację szkoleń i konferencji

Nie zapominamy także o integracji uczestników szkoleń.
Przygotujemy kompleksową ofertę kolacji i zorganizujemy dla Państwa pełen atrakcji wieczór integracyjny.

Zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, Dj-a, bar napojowo–alkoholowy, występ zespołu tanecznego i artystycznego oraz konferansjera.

restauracja na organizację szkoleń i konferencji


Zorganizuj konferencje w Figaro Park!


4 powody dla których warto wybrać Figaro Park:

  • restauracja z cateringiem, która serwuje pyszne posiłki,
  • doskonała lokalizacja z dala od zgiełku miasta a zarazem 5min. od centrum Warszawy,
  • zielone tereny i tarasy z widokiem na morze zieleni, które umożliwiają integrację na świeżym powietrzu,
  • Internet bezprzewodowy Wi – Fi na terenie całej restauracji.

Referencje


COBI
MACDEAN HOLDING LTD
AGENCJA MAZOWSZE