Restauracja na wesela i imprezy firmowe – O naszym cateringu

f159092da7a967f00d7d442a51b88f7f Nasza restauracja z cateringiem i pracujący w niej doświadczeni kucharze mają duże zaplecze gastronomiczne, ogromne ponad 20-letnie doświadczenie oraz mnóstwo pomysłów. Fachowy catering w postaci smacznych, ciepłych dań i przekąsek podanych w oryginalny sposób znacznie podnosi atrakcyjność każdej imprezy. Dzielimy się naszą wiedzą z klientami, doradzamy i sugerujemy optymalny jadłospis oraz ilość potraw. Dbamy o estetykę i atmosferę podczas serwowania poczęstunku aby zaproszeni goście czuli się swobodnie i prestiżowo. Zarówno goście, jak organizatorzy doceniają naszą punktualność, niezawodność, elastyczność i wyborny smak dostarczonych dań. Stawiamy na wysokie umiejętności całej załogi Figaro – od mistrza kuchni, przez pomocników, barmanów, kelnerów i serwis. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i angażujemy się osobiście w każdy projekt. Przygotujemy też dodatkowe atrakcje i niespodzianki dla gości. Między innymi organizujemy pokazy live cooking, w których uczestnicy spotkania mogą przygotować oryginalny posiłek wspólnie z naszym mistrzem lub po prostu cieszyć oczy i podpatrzeć dla siebie bezcenne kuchenne triki. Zamówienia cateringowe realizujemy na najwyższym poziomie jakości. Zapewniamy kompleksową obsługę imprez plenerowych, przyjęć rodzinnych, konferencji, imprez masowych i wszelkich innych okazji, które wymagają podania najwyższej jakości posiłków w atrakcyjnej oprawie wizualnej. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom organizatora i zadowolić gust uczestników każdego wydarzenia. Zachęcamy do przejrzenia referencji wystawionych przez naszych klientów. Wiele z nich powraca do nas przy każdej kolejnej okazji. Na wszelkie państwa pytania odpowiemy osobiście.
restauracja figaropark

Bankiety

Szczególnymi chwilami delektuj się ze smakiem. Uczcij ważną okazję uroczystym bankietem, który uświetnią kunsztownie serwowane pyszne potrawy z naszej kuchni. Zaskocz gości profesjonalnym cateringiem.
restauracja figaropark

Koktajle

Na swobodnym przyjęciu, przy smacznych przekąskach, winie i drinkach doskonale się rozmawia, żartuje, wspomina oraz nawiązuje nowe znajomości. Zadbamy o elegancką lub niezobowiązującą aranżację kulinarną spotkania.
restauracja figaropark

Konferencje

Ułatwiamy organizację konferencji, zjazdów, targów, konwentów, zapewniając smaczne i zdrowe posiłki wraz z całościową obsługą. Postaw na Figaro – sprawdzoną i niezawodną firmę cateringową z Warszawy.