Slider

Restauracja na wesela i imprezy firmowe – O naszym cateringu

Nasza restauracja z cateringiem jest wyjątkowym miejscem, w którym pracują doświadczeni kucharze. Mają ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie oraz mnóstwo pomysłów. W ich realizacji pomaga duże zaplecze gastronomiczne lokalu. Fachowy catering w postaci smacznych, ciepłych dań i przekąsek podanych w oryginalny sposób znacznie podnosi atrakcyjność każdej imprezy. Dzielimy się naszą wiedzą z klientami, doradzamy i sugerujemy optymalny jadłospis oraz ilość potraw. Dbamy o estetykę i atmosferę podczas serwowania poczęstunku aby zaproszeni goście czuli się swobodnie i prestiżowo.Zarówno goście, jak organizatorzy doceniają naszą punktualność, niezawodność, elastyczność i wyborny smak dostarczonych dań. Stawiamy na wysokie umiejętności całej załogi Figaro – od mistrza kuchni, przez pomocników, barmanów, kelnerów i serwis. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i angażujemy się osobiście w każdy projekt.

Kompleksowa obsługa imprez

Figaro to doskonała restauracja na imprezy tematyczne, przyjęcia biznesowe, a także komunie i wesela. Podczas takich okazji przygotujemy dodatkowe atrakcje i niespodzianki dla gości. Między innymi organizujemy pokazy live cooking, podczas których uczestnicy spotkania mogą przygotować oryginalny posiłek wspólnie z naszym mistrzem lub po prostu nacieszyć oczy i podpatrzeć dla siebie bezcenne kuchenne triki. Zamówienia cateringowe realizujemy na najwyższym poziomie jakości. Jako restauracja z cateringiem zapewniamy kompleksową obsługę imprez plenerowych, przyjęć rodzinnych, konferencji, imprez masowych i wszelkich innych okazji, które wymagają podania wyrafinowanych posiłków w atrakcyjnej oprawie wizualnej. Jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymogom organizatora i zadowolić gust uczestników każdego wydarzenia. Zachęcamy do przejrzenia referencji wystawionych przez naszych klientów. Wiele z nich powraca do nas przy każdej kolejnej okazji. Na wszelkie pytania odpowiemy osobiście.

restauracja figaropark

Bankiety

Szczególnymi chwilami warto delektować się ze smakiem. Ważną okazję można uczcić uroczystym bankietem, który uświetnią kunsztownie serwowane pyszne potrawy z naszej kuchni. Goście zachwycą się profesjonalnym cateringiem.
restauracja figaropark

Koktajle

Na swobodnym przyjęciu, przy smacznych przekąskach, winie i drinkach doskonale się rozmawia, żartuje, wspomina oraz nawiązuje nowe znajomości. Zadbamy o elegancką lub niezobowiązującą aranżację kulinarną spotkania.
restauracja figaropark

Konferencje

Ułatwiamy organizację konferencji, zjazdów, targów, konwentów, zapewniając smaczne i zdrowe posiłki wraz z całościową obsługą. Figaro to sprawdzona i niezawodna firma cateringowa z Warszawy.