Przyjęcia weselne w parku w Warszawie

Przyjęcie weselne w restauracji w parku w Warszawie? Czemu nie.

Figaro Park to wymarzona restauracja na wesela w wyjątkowym otoczeniu, z bogactwem dekoracji, jakie zapewniła natura. Zjawiskowa okolica, zielona oaza spokoju w Warszawie na Saskiej Kępie, sprzyja tworzeniu niezwykłego nastroju. Latem zapewniamy wygodne miejsce nawet dla 250 gości. Zimą nasza restauracja z kominkami zagwarantuje wspaniałą atmosferę i nastrój podczas wesela. Od lat skupiamy się na sprawnej obsłudze, dlatego dania podawane są szybko i we właściwym momencie.

Restauracja na wesela – doświadczony zespół i dodatkowe usługi

Wszystkie potrawy przyrządzamy w sposób wyjątkowy, goście są zachwyceni wyrafinowanym stylem zastawionych stołów oraz znamienitym smakiem każdego posiłku.
Dodatkowo umożliwiamy  skorzystanie z usług stale współpracujących z nami profesjonalistów branży weselnej. Dzięki nam znajdą Państwo wielokrotnie sprawdzony i doświadczony zespół na wesele, który specjalnie dla naszych klientów trzyma atrakcyjne terminy w kalendarzu. Polecamy też usługi artysty fotografa oraz zawodowego kamerzystę.Znają oni doskonale nasz obiekt i będą potrafili w pełni wykorzystać jego zalety do zapewnienia Państwu maksimum jakości i komfortu chwili. Jeśli doceniacie Państwo imprezy w plenerze i potrzebna Wam idealna restauracja na wesele, Saska Kępa z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty.


RABATY:

  • wesele tańsze nawet o 20% przy wyborze terminu od poniedziałku do czwartku
  • 10% rabatu na przyjęcia weselne w piątki
  • 10% rabatu na przyjęcia weselne w sezonie zimowym

Na dobry początek wspólnego życia Młoda Para otrzymuje od nas w PREZENCIE kolację w pierwszą rocznicę ślubu

Download (PDF, 4.98MB)