Szanowni Goście!

  • restauracja figaropark

Przed nami Boże Narodzenie 2014, to niezwykły i magiczny czas, pełen radości, a nader wszystko przesycony głęboką symboliką.

W naszej pamięci przywoluje wspomnienia pełne ciepła, emanujące atmosferą radości i miłości.
Jednak czy wyobrażali sobie Państwo kiedykolwiek świąteczny okres pozbawiony choinki, prezentów, świątecznych ozdób czy też stołu zastawionego dwunastoma tradycyjnymi potrawami? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista, niemniej warto zwrócić uwagę na fakt, że to właśnie dzięki niezwykłym atrybutom wigilijnym, okres Świąt Bożego Narodzenia obdarzony jest jedynym, niepowtarzalnym klimatem. Zachęcamy Państwa do spędzenia tego niezwykłego czasu w naszej restauracji lub do współpracy przy organizacji cateringu z restauracją FIGARO.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę świąteczną. Zapraszamy do zorganizowania wigilii firmowej, przyjęcia noworocznego, cateringu we współpracy z restauracją Figaro w Parku Skaryszewskim.
Dołożymy wszelkich starań, aby ten czas był dla Państwa okazją do zatrzymania się, spotkania w gronie współpracowników i zacieśnieniu więzi w Państwa firmie. W naszej restauracji będą mieli Państwo okazję zorganizować firmowe spotkanie wigilijne przy kominku w pięknej świątecznej scenerii z profesjonalną obsługą. Zapraszamy Państwa do naszej restauracji – porozmawiamy i dobierzemy ofertę idealnie dobraną do Państwa potrzeb.

Z życzeniami wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku,


No Replies to "Szanowni Goście!"


    Got something to say?