Organizacja imprez

Posiadamy bogate, prawie 20-letnie doświadczenie w organizowaniu imprez i obsłudze uroczystości. Dysponujemy szerokim zapleczem restauracyjnym, sprzętem technicznym oraz kadrą wykwalifikowanych pracowników. Zdejmiemy z Państwa nie tylko ciężar obsługi zaproszonych gości, ale również organizacji oraz zadań logistycznych. Potrafimy doradzić i dopasować pomysły do Państwa potrzeb. W okresie letnim zapewniamy wygodne miejsce nawet dla 250 gości. Od kwietnia do października zapraszamy na patio i taras widokowy, natomiast zimną ogrzejemy Państwa doskonałą atmosferą, którą tworzą rozpalone żywym ogniem kominki i oczywiście przepyszne dania z naszej kuchni.

Zajmujemy się organizacją wszelkich wydarzeń rodzinnych i firmowych, takich jak wesele, przyjęcie komunijne, chrzciny, uroczysty obiad, kolacja firmowa czy lunch biznesowy. Dogodna lokalizacja, blisko samego centrum, a jednak w zacisznym miejscu sprzyja dobrej atmosferze każdego spotkania. W zależności od potrzeb oferujemy odpowiednio dobrane menu lub pozostawiamy tę kwestię  gościom. Duża powierzchnia lokalu zapewnia komfort zarówno dużym grupom biesiadników z dziećmi, jak również parom czy osobom pragnącym spokojnej atmosfery przy biznesowej kolacji. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc przy organizacji Twojego przyjęcia. Figaro od lat łączy pokolenia przy wspólnym stole. Włoska rodzinna impreza, kameralny wieczór wśród przyjaciół z pracy w stylu Manhattan, czy romantyczne paryskie wieczory. U nas każdy odnajdzie swój klimat i smak.

WeselaRestauracja Figaro Park to wymarzone miejsce na przepiękne przyjęcie weselne. Zjawiskowa okolica, zielona oaza spokoju w Warszawie na Saskiej Kępie, sprzyja tworzeniu niezwykłego nastroju. Latem zapewniamy wygodne miejsce nawet dla 250 gości.

Od lat skupiamy się na sprawnej obsłudze, dlatego dania podawane są szybko i we właściwym momencie. Wszystkie potrawy przyrządzamy w sposób wyjątkowy, goście są zachwyceni wyrafinowanym stylem zastawionych stołów oraz znamienitym smakiem każdego posiłku.

Dodatkowo umożliwiamy  skorzystanie z usług stale współpracujących z nami profesjonalistów branży weselnej. Dzięki nam znajdą Państwo wielokrotnie sprawdzony i doświadczony zespół na wesele, który specjalnie dla naszych klientów trzyma atrakcyjne terminy w kalendarzu. Polecamy też usługi artysty fotografa oraz zawodowego kamerzystę. Znają oni doskonale nasz obiekt i będą potrafili w pełni wykorzystać jego zalety do zapewnienia Państwu maksimum jakości i komfortu chwili. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty.